A KATEGORIJAS IEGUVE PIE INSTRUKTORIEM MOTOCIKLISTIEM

Click here to edit subtitle

KONKURSS

Konkursa būtība ir sekojoša.

    Ik pa laikam lapā www.akategorija.lv sadaļā KONKURSS tiks publicēts jauns video rullītis kurā būs redzams kā reāli moto kursanti brauc pilsētas satiksmē kādas nodarbības laikā. Video oriģinālais skaņas celiņš tiks aizstāts ar kādu mūzikas failu tāpēc Jums nebūs iespēja dzirdēt ko kursantiem saka instruktors. 

    Jums jāsaskata motociklistu pieļautās kļūdas un jāpiefiksē video laiks kurā tās ir izdarītas. Kad jūsuprāt esat saskaitījuši visas topošo motociklistu pieļautās kļūdas Jums jāatsūta sava atbilde elektroniski uz adresi: [email protected], ziņas tematā rakstot "KONKURSS".

  Konkursā uzvar konkursants kurš piefiksējis visvairāk kļūdu, iegūstot 1 A kategorijas braukšanas nodarbību par brīvu. Konkursa aktuālais videouzdevums būs atrodams šeit, kā arī sadaļā VIDEO kur būs pieejami arī visi vecie konkursa uzdevumi.

  Pēc katra konkursa beigām šeit tiks publicēts kļūdu saraksts kā arī uzvarētāja vārds un foto. Ja vēlies piedalīties neaizmirsti izlasīt  konkursa noteikumus.

Jūsu atbildei jāizskatās šādi:

1.Jūsu vārds

2.Jūsu pamanītās kļūdas ar laika atzīmi

 Piemērs:

Konkursa noteikumi.

1.Konkursā drīkst piedalīties personas kura vēl nav reģistrējusies A kategorijas ieguvei. Tie kas jau mācās, piedalīties nedrīkst.

2.Viens konkursants drīkst iesūtīt tikai vienu atbildi katram konkursam.

3.Uzvar tas konkursants kurš saskaitījis visvairāk kļūdu.

4.Dalībnieks piekrīt ka uz viņu e-pasta adresi var tikt nosūtītas motoapmācība.lv aktualitātes ja vien tie savā atbildē nav norādījuši ka tādas saņemt nevēlas. Uzvaras gadījumā  viņa vārds un foto tiks izvietots www.motoapmaciba.lv sadaļā KONKURSS.

5.Tiek pieņemtas atbildes tikai uz aktuālo konkursu kas publicēts šajā sadaļā. Atbildes uz iepriekšējiem konkursiem pieņemtas netiek.

6.Uzvarētājs iegūto braukšanas nodarbību varēs izmantot kā pēdējo nodarbību pie instruktora pirms valsts eksāmena CSDD.

7.Dažādu akciju atlaides nesummējas.

8.Šī nav loterija.

AKTUĀLAIS KONKURSS

Iepriekšējais konkurss